СЕРЕГА а.к.а. ПОЛИГРАФ ШАРИКОFF & ORCHESTRA.

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт СЕРЁГИ А.К.А. ПОЛИГРАФ ШАРИКOFF & ORCHESTRA. в Кропивницком

В 2004 году по всей Украине, на "Чёрном Бумере", прокатился, тогда еще мало известный парень Серегей Пархоменко, но с тех пор с каждым годом он становился всё популярнее и популярнее.

Сегодня его знают все! За эти годы он собрал целую армию поклонников и фанатов, блистал на телеэкранах, а его песни занимают первые строчки самых топовых хит-парадов. Сейчас Артист позиционируется ,как «Полиграф ШарикОFF».Это веселая и праздничная программа в которой он поет , бьет чечетку и выступает в стиле стенд ап с юмористическими зарисовками , Артист стал взрослее , краше ,лучше. « Полиграф ШарикоFF» это человек праздник, не одно женское сердце не устоит перед его харизмой.

23 февраля 2018 г. Кировоградская областная филармония , гость вечера Серёга А.К.А. Полиграф ШарикOFF, большой концерт с новыми песнями, а так же с бессменными хитами «Чёрный бумер», «Возле дома твоего» «Какао белого цвета».

Живой звук!

Начало ровно в 19:00!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кропивницький.

СЕРЕГА а.к.а. ПОЛИГРАФ ШАРИКОFF & ORCHESTRA. відбудеться 23 лютого, 19:00, п’ятниця в обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+