Театр "Новая Сцена". Муж на час

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

МЕРОПРИЯТИЕ ОТМЕНЕНО. ПРИНОСИМ СВОИ ИЗВИНЕНИЯ ЗА НЕУДОБСТВА. ВОЗВРАЩЕНИЕ СРЕДСТВ МОЖНО ОСУЩЕСТВИТЬ В МЕСТАХ ПОКУПКИ.

ХАРЬКОВСКИЙ ТЕАТР «НОВАЯ СЦЕНА»

«МУЖ НА ЧАС». Английская Романтическая комедия.

Главный герой -бывший актер Джек, а ныне декоратор, работающий на вилле хозяина крупного акционерного общества и решивший помочь сохранить честь и репутацию его супруге Мэри, уличенной в связи с чужим мужем.

Для этого ему приходится изображать благоверного мужа хозяйки перед ворвавшейся в дом соперницей Джейн.

После рядa уморительных репетиций, попыткa подмены и обмaнa удaлaсь, причём - с неожидaнными результaтaми для всех троих.

Актеры: Сергей Дзялик, Ольга Солонецкая, Наталья Иванская.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кропивницький.

Театр "Новая Сцена". Муж на час відбудеться 19 травня 2018, 17:00, субота в Театр ім. Кропивницького. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+