Інформація щодо обмеження масових заходів!

LORDS OF THE SOUND - Viking Music

Продаж припинено
минула подія

Про подію

ВНИМАНИЕ! БРОНЬ НА ДАННОЕ МЕРОПРИЯТИЕ ДЕЙСТВИТЕЛЬНА ДЛЯ ВЫКУПА В КАССАХ В ТЕЧЕНИИ 48 ЧАСОВ С МОМЕНТА БРОНИРОВАНИЯ.
 
LORDS OF THE SOUND представит свою новую программу Viking Music. 
 
Этой программой популярный оркестр удовлетворит потребности почитателей исторической и мифологической тем в кино, сериалах и компьютерных играх. Мифология, скандинавские мотивы и магия сплетаются в героической, красивой музыке в исполнении симфонического оркестра Lords of the Sound. Геймеры, почитатели исторических фильмов, сторонники викингов и фэнтези, Viking Music взбудоражит ваше воображение с помощью музыкального оружия. Тема Викингов является достаточно популярной в современных компьютерных играх, кино и сериалах. Но программа Viking Music объединяет также в себе музыку и из близких по жанру проектов:
 
Vikings
Warcraft
Game of Thrones
Ведьмак
World of Warcraft
Skyrim
Assassin’s Creed
The 13th Warrior
Lord of the Rings и многие другие. 
 
Программа Viking Music содержит эпическую, исключительно мощную музыку. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кропивницький.

LORDS OF THE SOUND - Viking Music відбудеться 7 грудня 2017, 18:30, четвер в Обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+