Концерт "VIRSKY ОРКЕСТР"

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Оркестр Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського розпочав самостійну концертну діяльність у 2005 році.

Очолює оркестр головний диригент, народний артист України Чеберко Олександр Дмитрович.

До складу оркестру входять як досвідчені музиканти, так і молоді випускники консерваторій.

Солісти: заслужені артисти України, лауреати Міжнародних конкурсів Богдан і Руслан Піроги (баян), заслужений артист України Дмитро Чеберко (кларнет), Ольга Якимова, Марина Кулінська, Наталія Гром (скрипка), Тарас Довгопол (валторна), Сергій Володькін (тромбон), Григорий Трегуб (кларнет), заслужений артист України, лауреат Міжнародних конкурсів Олександр Хрустевич (баян).

З 2006 року традицією стало проведення новорічних концертів у містах Іспанії (Мадрид, Оренце, Торремолінос, Сан-Фернандо, Бенівенте, та ін.)

В Україні оркестр щорічно дає благодійні концерти. Репертуар оркестру включає твори вітчизняної і зарубіжної класики, сучасних авторів ( І.Бах, А.Вівальді, Йоган Штраус, П.Чайковський, А.Хачатурян, М.Скорик, А.Дворжак, В.Зубицький та ін.)

Оркестр Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського – колектив великих творчих можливостей, здатний вирішувати найскладніші художні завдання.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кропивницький.

Концерт "VIRSKY ОРКЕСТР" відбудеться 11 червня, 17:00, неділя в обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+