Інформація щодо обмеження масових заходів!

Сублимация любви

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Италия. Рим. Видный политический деятель знакомится с молодым неудачливым драматургом. Знакомится при необчных обстоятельствах — застает того у себя в квартире. Нет, нет… драматург не воришка и не плут. Он заглянул в квартиру соседа, чтобы найти немного еды. Драматург сетует, что его пьесы не ставятся и не издаются, на что политик предлагает публиковать их под его именем. Но молодой драматург готов заменить политика не только в деле книгоиздания…. У политика есть молодая возлюбленная…

Зрители увидят анекдот.  Анекдот не пошлый, тонкий. Конфликт пьесы в том, кого выберет женщина - талантливого или богатого.
 
Спектакль решен в жанре игры, игры в ритме танго. Герои существуют в стиле страстной музыки, и благодаря этому, все серьезные мысли, которых в спектакле достаточно, подаются легко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кропивницький.

Сублимация любви відбудеться 26 жовтня 2016, 18:30, середа в Театр ім. Кропивницького. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+