У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Rock MOZART LE CONCERT

31 травня 2022, 19:00, вівторок
Тривалість
02:30
З антрактом

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 24 ЛИСТОПАДА 2021 19:00 НА 31 ТРАВНЯ 2022 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Шановні Глядачі! Концерти Rock MOZART Le Concert в Україні, на які ви придбали Квитки, обовязково відбудуться! Нажаль, ми не вперше змушені змінити дати наших Концертів, але як і раніше ми їх  обовязково проведемо, і побачимося з Вами як тільки це стане можливим, а саме з настанням в Україні мирного часу. Коли відбудуються та запрацюють Театри та Концертні майданчики, коли всі ми зможемо зустрітися та зробити це у безпеці, коли не буде хвилювань, а лише радість за нашу Перемогу!
 
Ми порінформуємо Вас про нові дати Концертів тут на сайті, а також на наших сторінках у facebook та в Instagram. Обставини непереборної сили розділили велику Команду Rock MOZART Le Concert. Хтось замість мікрофону чи музичного інструменту взяв до рук зброю та захищає нашу Батьківщину, хтось став волонтером, а хтось піклується про безпеку своїх дітей та всієї родини. Всі ми віримо у Перемогу України та впевнені, що разом відбудуємо та повернемо її Культурне життя! 
 
До неминучої зустрічі! Rock MOZART Le Concert, Україна
 
Rock MOZART Le Concert. Рок-Опера, що сколихнула світ! У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт про силу пристрасті та справжній талант! Провокаційне ексцентричне, приголомшливе життя Генія у музичному втіленні. Ви побачите історію кохання і смерті великого Моцарта, якого за правом можна вважати першим рок-музикантом в історії.
 
Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність Моцарта, рОковість його ворога Сальєрі, перше кохання до Алоізії Вебер, одруження з її сестрою Констанцою, відносини з власним батьком Леопольдом і сестрою Нанерль, що була другом та порадницею, та інші моменти життя та творчості Генія, про які ви не знаєте. Незвичайне нове звучання оркестру, сценографія, ексклюзивні костюми та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!
 
Подія, яку Ви запам’ятаєте НАЗАВЖДИ! Не пропустіть цю яскраву можливість...
 
…побувати у Відні, Зальцбурзі та Парижі всього за 2,5 години та стати причетними до геніальності.
 
…зануритись у чарівництво прекрасної музики та першокласної сценічної гри на Rock MOZART Le Concert!
 
Бунтар, що заперечує канони і несправедливість свого часу, чия доля буяла злетами і падіннями, шаленим коханням, розчаруваннями, зрадою та вірою, натхненням та творіннями, що по сьогодні дивують і захоплюють світ.
 
МОЦАРТ або САЛЬЄРІ? Чи сумісні ГЕНІЙ і ЗЛОЧИН? Зробіть свій ВИБІР! Це щось ОСОБЛИВЕ для КОЖНОГО! Rock MOZART Le Concert – те, що повинен побачити й почути кожен!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кропивницький.

Rock MOZART LE CONCERT відбудеться 31 травня 2022, 19:00, вівторок в Обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.