Містер Ікс

Відміна заходу
минула подія
Тривалість
02:15
З антрактом
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

ПОДІЮ СКАСОВАНО!
 

Повернення грошей за квитки буде здійснюватися до 30.04.19.

Повернення фізичних квитків буде здійснюватися за місцем придбання. Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої був придбаний квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту [email protected] з темою
 "
Містер Ікс", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву (наприклад , в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.

 
Містер Ікс - І. Кальман
Захоплююча, романтична і дуже загадкова оперета. Тут вас проведуть за лаштунки паризького цирку, де актори Театру оперети перевтіляться в справжніх акробатів, еквілібристів і клоунів. Але серед них є один загадковий персонаж, долає серця і розбурхує уяву паризької знаті. Хто він, загадковий Містер Ікс?
 
Знову туди, де море вогнів
Протягом всієї історії в залі буде звучати чудова музика Імре Кальмана. Яскраві образи, ефектні костюми і неймовірні трюки, гідні справжньої циркової сцени. Тут ви побачите історію про містичному, талановитого і харизматичного артиста, ніде не з'являється без маски. Публіка шаленіє від нього, а багата вдова Верд'є по вуха в нього закохана і зовсім не сприймає залицянь знатного барона. Знехтуваний кавалер жадає помсти ... Романтика, інтриги і головна таємниця - хто ховається за цією маскою? Всі складові прекрасні, як не крути.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кропивницький.

Містер Ікс відбудеться 11 квітня 2019, 19:00, четвер в Обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+