КУРГАН & AGREGAT

14 березня 2020, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Силяни і селючки,дядьки і тьотки, дами і господа...і малолеточки 
 
В город с багатим иисторическым прошлим,приєзжаем мы "Селюки" 
 
Читать реп. Придлагаєм Вам посітить саме странне мероприятие в вашой жизни.В свою очередь, мы вам предоставым возможность  матюкаться толпой,тыкать факи ,устроїть слем под "Кровавый кулак"  под "Сельску драку".Покричать вмєстє уходийш ну й п........й. Встаем із своих  кроваток і виходим прям до нас на концерт"
 
Курган і Агрегат ! 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кропивницький.

КУРГАН & AGREGAT відбудеться 14 березня 2020, 19:00, субота в Fusion club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+