Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Каспийский груз

24 листопада 2015, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Большой концертный тур в формате “Каспийский Груз”
Любители качественной реп-музыки смогут по настоящему прокачаться под хиты популярной азербайджанской группы “Каспийский Груз”.
Интересная группа под  интригующим названием “Каспийский Груз”, исполняющая песни в стиле хип-хоп и реп обрела свою популярность после совместного трека с Гуфом из Центра “ВСЕ ЗА 1$”. Данный трек стал отправной точкой для записи альбома, в котором приняли участие такие известные исполнители, как: Slim, Guf, Словетский, Братубрат и многие другие. В популярности группы немалую роль сыграл тот факт, что творчество высоко оценили известные коллеги и  полюбили фанаты – прежде всего, за искренность и простоту. Что интересно, свои первые композиции группа записывала в студии непрофессиональной звукозаписи, но даже тот факт позволил распознать в двух ребятах подающих надежды исполнителей.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кропивницький.

Каспийский груз відбудеться 24 листопада 2015, 19:00, вівторок в Provocateur Night Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+