LORDS OF THE SOUND «Love Story»

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Музыка Французского кино» станет первым в серии тематических концертов, которые пройдут в рамках творческого эксперимента оркестра «Lord of the Sound». Сам же эксперимент заключается в том, что музыкальный коллектив решил сменить экспрессивные тысячные залы на одухотворенные камерные.  Поэтому зрителей ждет абсолютно чистое звучание, усиленное уникальные акустическими свойствами зала Украинского дома.  А великолепная визуализация фрагментов фильмов лишь усилит незабываемые впечатления от концерта.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кропивницький.

LORDS OF THE SOUND «Love Story» відбудеться 11 березня, 18:00, п’ятниця в Театр ім. Кропивницького. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+