Оркестр ансамблю танцю ім. Павла Вірського

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Оркестр ансамблю танцю ім. Павла Вірського в Кропивницькому

Нова програма : майстера водяної анімації «Эбру» Ангелини Золотої  з оркестром Національногозаслуженого  академічного ансамблю танця Україниім. Павла Вірського «ТАНЦЮЮЧІ ФАРБИ».

 Оркестр Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського розпочав самостійну концертну діяльність у 2005 році.Очолює оркестр головний диригент, народний артист України Чеберко Олександр Дмитрович.До складу оркестру входять як досвідчені музиканти, так і молоді випускники консерваторій.  Репертуар оркестру включає твори вітчизняної і зарубіжної класики, сучасних авторів ( І.Бах, А.Вівальді, Йоган Штраус, П.Чайковський, А.Хачатурян, М.Скорик, А.Дворжак, В.Зубицький та ін.) Оркестр Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.П.Вірського – колектив великих творчих можливостей, здатний вирішувати найскладніші художні завдання.Одне з таких завдань поєднання музики та водяного живопису.Коли живопис  пливе в потоці  музики ,а малюнки на величезному єкрані постійно змінюються підкорюючись мелодіі народжується мистецтво Ебру.

 Эбру в Украине – древнее искусство рисования на воде, где художник с помощью специальных нетонущих красок пишет картины на поверхности воды. Игра света и красок, безграничность фантазии и полная свобода в творчестве! Очаровывающие узоры и завораживающие орнаменты – все это возможно воплотить в СоТворчестве с водой! Энергия Вашего настроения отражается в неповторимых Аква-Творениях . Каждая картина Исключительна и Неповторима, так как гладь воды, через призму музыки - рождает в мир Аква-Чудо текущего момента! Эбру – это визуальное наслаждение красотой Водной Стихии, которую «приручил» художник! Ожившая вода на Ваших глазах, дарит радужные эмоции и неимоверный заряд феерией красок! Отныне Эбру в Украине!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кропивницький.

Оркестр ансамблю танцю ім. Павла Вірського відбудеться 10 березня 2018, 17:00, субота в Театр ім. Кропивницького. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+