МИХАЙЛО ГРИЦКАН

Перейти к выбору билетов
Продажа остановлена
прошедшее событие
Бронь На кассу
72
часа

О событии

МИХАЙЛО ГРИЦКАН - співак, актор кіно та музикант, заслужений артист України. У  репертуарі співака пісні російською, украінською та румунською, написані в різних стилях: рок, поп-рок, поп, лірика і шансон. Всі його пісні відрізняються сильними текстами і яскравими мелодіями. Головний секрет успіху співак бачить в особливій щирості та надриві в голосі, з якими виконує не просто пісні, а історіі з життя. Музичну освіту здобув у Чернівецькому національному університету ім. Ю. Федьковича за напрямом підготовки «Музичне мистецтво»,спеціалізуючись на естрадному співі.

Творчість стала невід'ємною частиною його життя - з 2006 р. на професійній сцені. Михайло Грицкан є керівником та солістом гурту «Гранд», який успішно гастролює зі своїми сольними концертами по Україні та за кордоном. Приємний баритон Михайла Грицкана у поєднанні з надзвичайною харизмою робить його виступи неповторними. У своїх піснях віддає себе сповна, тому швидко завойовує серця багатьох слухачів. Репертуар складає близько 90 пісень, до яких постійно додаються нові композиції.

У 2010 р. - три пісні увійшли до збірника «Кращі пісні 2010 р.».

У лютому 2011р. світ побачили два компакт-диски: «Люблю тебе» і «Белая метель».

У 2013 р. – всеукраїнський тур з концертною програмою за участю Віллі Токарєва та Михайла Грицкана по містах України «А життя – воно завжди прекрасне».

У 2014 році випустив подарунковий диск "Пісні, заспівані душею".

У 2015 р. аудіо-диск «Дякую, життя».

У 2016 році вийшли два аудіо-диска «Мій край» і «21 хіт». Всеукраїнський тур «Люблю тебе». Гастролі охопили 30 міст нашої держави. Стартував тур 11 травня у Вінниці, а завершився грандіозним шоу у столиці 17 листопада.

У 2018 році відбудеться всеукраїнський тур "Наше кохання", а в березні поточного року Михайло презентує свою нову пісню "З днем народження".

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2019 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Кропивницкий.

МИХАЙЛО ГРИЦКАН состоится 23 мая 2018, 18:30, среда в Театр им. Кропивницкого. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+